Czwartek, 8 grudnia 2022, imieniny Marii, Wirginii, Zenona. Wszystkiego najlepszego!
Dzisiejszy dzień trwa 7 godz. 47 min. i jest krótszy od najdłuższego dnia w roku o 9 godz. 2 min.
GOSPODARKA ODPADAMI
ANKIETA
STYPENDIA DLA UCZNIÓW
NASI PARTNERZY
2015-01-16

Wieczór Kolęd w Zespole Szkół im. A. Mickiewicza

16 stycznia 2015 r. w Zespole Szkół im. A. Mickiewicza już po raz szesnasty odbył się Wieczór Kolęd.

Swoją obecnością zaszczycili to wydarzenie księża, władze miasta z Burmistrzem Miasta Bielsk Podlaski na czele, przedstawiciele instytucji współpracujących z Zespołem Szkół, sponsorzy, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

W sali gimnastycznej, która zamieniła się w śnieżną krainę, pachnącą świerkami, rozświetloną kolorowymi światełkami i ciepłem świec, rozbrzmiewały piękne kolędy przeplatane wierszami o tematyce bożonarodzeniowej w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum oraz Ukraińskiego Zespołu Pieśni i Tańca Ranok.

Uczniowie gimnazjum z klasy IB przygotowali krótki spektakl pt.: Boże Narodzenie mimo wszystko, który skłonił widzów do refleksji na temat współczesnego świętowania narodzin Chrystusa. Mottem przewodnim były słowa Pokochaj tę miłość, bo jest nią Bóg. Spektakl zakończył się życzeniami i wspólnym śpiewaniem kolęd. Wszyscy goście zostali też obdarowani słodkimi pierniczkami.

Na zakończenie Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski Jarosław Borowski skierował ciepłe słowa podziękowania i złożył noworoczne życzenia wszystkim zebranym, a młodzież obdarował słodyczami.

Aktualizacja: 2015-01-21 11:52:42
W przypadku zmiany lub uzupełnienia informacji prosimy o kontakt.
Copyright © 2007-2015 Urząd Miasta Bielsk Podlaski. Wszelkie prawa zastrzeżone.