Czwartek, 8 grudnia 2022, imieniny Marii, Wirginii, Zenona. Wszystkiego najlepszego!
Dzisiejszy dzień trwa 7 godz. 47 min. i jest krótszy od najdłuższego dnia w roku o 9 godz. 2 min.
GOSPODARKA ODPADAMI
ANKIETA
STYPENDIA DLA UCZNIÓW
NASI PARTNERZY
2015-01-29

Podsumowanie wyników pracy bielskiej policji

29 stycznia 2015 roku Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski Jarosław Borowski wraz ze Starostą Bielskim Sławomirem Snarskim wziął udział w spotkaniu zorganizowanym przez Komendę Policji w Bielsku Podlaskim.

Spotkanie dotyczyło podsumowania osiągnięć policji za ubiegły 2014 r. oraz odprawy służbowej I Zastępcy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiej Policji mł. insp. Adama Petelskiego.

Podczas spotkania zostały omówione wyniki pracy Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim oraz kierunki działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na rok bieżący.

I Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku w swoim przemówieniu złożył podziękowania przedstawicielom lokalnego samorządu za wspieranie Policji. Na ręce Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego złożony został list gratulacyjny podpisany przez Komendanta Głównego Policji gen. Marka Działoszyńskiego. Burmistrzowi oraz Radzie Miasta zostały złożone podziękowania za życzliwość i owocną współpracę z Policją w 2014 roku oraz wykazane wsparcie finansowe, które bezpośrednio przyczynia się do lepszej i wydajniejszej pracy policjantów, a tym samym wpływa na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Aktualizacja: 2015-02-05 07:51:33
W przypadku zmiany lub uzupełnienia informacji prosimy o kontakt.
Copyright © 2007-2015 Urząd Miasta Bielsk Podlaski. Wszelkie prawa zastrzeżone.