Czwartek, 8 grudnia 2022, imieniny Marii, Wirginii, Zenona. Wszystkiego najlepszego!
Dzisiejszy dzień trwa 7 godz. 47 min. i jest krótszy od najdłuższego dnia w roku o 9 godz. 2 min.
GOSPODARKA ODPADAMI
ANKIETA
STYPENDIA DLA UCZNIÓW
NASI PARTNERZY
2015-05-23

Ręcznikowe puzzle w ratuszu

Najmłodsi miłośnicy mądrej zabawy będą mogli wziąć udział wraz z rodzicami w warsztatach rodzinnych przygotowanych przez bielski oddział Muzeum Podlaskiego. W sobotę 23 maja w ratuszu odbędą się zajęcia pod hasłem Ręcznikowe puzzle.

- Ręcznikowe puzzle są inspirowane wystawą stałą pt. Tajemniczy ręcznik - mówi Alina Dębowska, kierownik oddziału Muzeum Podlaskiego w Bielsku Podlaskim. - Tym razem zdobnictwo ręcznika będzie dla nas pretekstem, aby nauczyć nasze pociechy rozpoznawania szerokiej gamy kwiatów, jakie skryły się w haftowanych wzorach. Nie zabraknie okazji do pracy twórczej, podczas której wspólnie zaprojektujemy własne kwieciste wzory i przeniesiemy je na puzzle.

W sobotę 23 maja na godz. 10.00 organizatorzy zapraszają dzieci w wieku od 3 do 6 lat wraz z opiekunami, zaś o godz. 12.00 rozpoczną się warsztaty dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Za udział w zajęciach trzeba będzie zapłacić po 3 zł od osoby - zarówno za dorosłego, jak i za dziecko. Rezerwacji miejsc można dokonać osobiście w muzeum kupując bilety.

Aktualizacja: 2015-04-28 12:57:03
W przypadku zmiany lub uzupełnienia informacji prosimy o kontakt.
Copyright © 2007-2015 Urząd Miasta Bielsk Podlaski. Wszelkie prawa zastrzeżone.