Poniedziałek, 3 października 2022, imieniny Teresy, Józefy, Heliodora. Wszystkiego najlepszego!
Dzisiejszy dzień trwa 11 godz. 26 min. i jest krótszy od najdłuższego dnia w roku o 5 godz. 23 min.
GOSPODARKA ODPADAMI
ANKIETA
STYPENDIA DLA UCZNIÓW
NASI PARTNERZY
2015-05-09

Motocykliści pomodlą się i pobawią przy muzyce

Huczne rozpoczęcie sezonu motocyklowego organizują bielscy motocykliści. Rozpocznie się ono pod hasłem Synchro on już w najbliższą sobotę, 9 maja, o godz. 9 na placu wokół kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim.

Organizatorzy imprezy - grupa Godboys - zapowiadają, że w tym roku rozpoczęciu sezonu nie będzie towarzyszyła parada motocykli ulicami miasta.

- Przewidujemy, że w zlocie motocykli może uczestniczyć nawet 5 tysięcy osób. Tak duża parada mogłaby być kłopotliwa dla uczestników ruchu drogowego - mówi jeden z organizatorów rozpoczęcia sezonu Adam Wowtoniuk z grupy Godboys.

Goodboysi zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zlocie już na godz. 9:00. Bilet wstępu dla czynnych uczestników zlotu kosztuje 30 zł, ale uprawnia do udziału w atrakcyjnych konkursach i loterii. Tuż po przyjeździe będzie się można posilić, wziąć udział w szkoleniu z zasad udzielania pierwszej pomocy, dowiedzieć się, jak profesjonalnie reagować w razie wypadku drogowego. Do południa uczestnicy oraz goście zlotu będą mogli oglądać zabytkowe motocykle i auta, których wystawa będzie jedną z atrakcji imprezy.

- Chcemy zarażać młodych ludzi sportem i naszą pasją, jaką jest spokojna, rozważna jazda motocyklem - mówi Adam Wowtoniuk.

O godz. 12:00 rozpocznie się Msza święta w intencji motocyklistów koncelebrowana przez kilku księży, którym przewodniczyć będzie Biskup Drohiczyński Tadeusz Pikus. Wspólna modlitwa od lat jest głównym punktem bielskiego Synchro on. Po niej, ok. godz. 13.30, odbędzie się pokaz grupy akrobacji motocyklowej, a następnie (ok. godz. 15:00) konkursy i loterie przygotowane przez sponsorów imprezy.

- Wśród nagród przewidujemy m.in. motocykl crossowy i kurs prawa jazdy kategorii A - zapowiadają organizatorzy.

Ok. godz. 16:00 rozpoczną się też koncerty rockowe. Wystąpią kapele: Frog?n?dog, Midway, FSB i Noisy Gasoline. W trakcie występów, ok. godz. 18:00, ogłoszone zostaną wyniki konkursów i loterii.

Aktualizacja: 2015-05-06 18:59:03
W przypadku zmiany lub uzupełnienia informacji prosimy o kontakt.
Copyright © 2007-2015 Urząd Miasta Bielsk Podlaski. Wszelkie prawa zastrzeżone.